Powędrowali za Gwiazdą
Z okazji zbliżającego się Święta Trzech Króli, w Żalinowie odbył się radosny orszak kolędników, w którym wzięli udział uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy oraz Dziennego Domu "Senior+". Kolędnicy, przebrani w kolorowe stroje i z królewskimi koronami na głowach, wędrowali śpiewając tradycyjne kolędy.
Na koniec wszyscy zebrali się na wspólnym kolędowaniu przy gitarze. Wspólne śpiewanie wzmocniło poczucie wspólnoty i integracji. To wydarzenie stało się już piękną tradycją w żalinowskim Domu ŚDS i DDS+.
"Wy też ofiarujcie Mu złoto waszego życia, mirrę miłości i dobrych uczynków oraz kadzidło modlitwy.
Wtedy nastąpi cud rozmnożenia i wy sami staniecie się złotem dla każdego obok was, mirrą chleba i dobroci dla głodnych, modlitwą za potrzebujących i cierpiących." [Ks. Francesco Cosentino]
18 grudnia 2025 r.Seniorzy na wycieczce w Kruszwicy
17 grudnia 2025 r.Wizyta uczniów z Tupadeł
11 grudnia 2025 r.Rodzinne Spotkanie Wigilijne
6 grudnia 2025 r.Muzyczno-taneczne Mikołajki w DDS+
5 grudnia 2025 r.Zajęliśmy I miejsce
31 października 2025 r.VII Plener Malarski
17 września 2025 r.Pożegnanie lata w koralach i kwiatach
30 czerwca 2025 r.Spotkanie Rodzinne
2 czerwca 2025 r.Wycieczka do Gniezna
30 maja 2025 r.Poszukujemy kierownika
18 grudnia 2025 r.Seniorzy na wycieczce w Kruszwicy
17 grudnia 2025 r.Wizyta uczniów z Tupadeł
11 grudnia 2025 r.Rodzinne Spotkanie Wigilijne
6 grudnia 2025 r.Muzyczno-taneczne Mikołajki w DDS+
5 grudnia 2025 r.Zajęliśmy I miejsce
31 października 2025 r.VII Plener Malarski
17 września 2025 r.Pożegnanie lata w koralach i kwiatach
30 czerwca 2025 r.Spotkanie Rodzinne
2 czerwca 2025 r.Wycieczka do Gniezna
30 maja 2025 r.Poszukujemy kierownika